Top 10 Beheizbare Sohlen Mit Akku – Turystyczne ogrzewacze do stóp

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. bubbacare

#ad

Sterowanie aplikacją, Podgrzewane skarpety, ogrzewane skarpety do ponownego ładowania, skarpety do jazdy na nartach/aktywności na świeżym, ogrzewacze stóp, 3 skarpety termiczne dla mężczyzn i kobiet

#ad
bubbacare #ad - Ogrzewane skarpety męskie mogą utrzymać stopy wygodnie i ciepło. Elektrycznie ogrzewane skarpety 2023 - ogrzewane skarpety wykorzystują zaawansowane elementy grzewcze na podczerwień w 2023 roku, które mogą się szybko i równomiernie nagrzewać w ciągu zaledwie 10 sekund, elastycznego i wytrzymałego materiału, dzięki czemu elektryczne skarpety grzewcze ogrzewają stopy zimą.

Te ogrzewane skarpety damskie męskie są wykonane z miękkiego, oddychającego, a elektryczny drut grzejny jest ukryty w materiale i zintegrowany z skarpetkami. Ogrzewane skarpety elektryczne są pięknie zapakowane, ale również zaskakujący zimowy prezent dla rodziców i przyjaciół na urodziny/Halloween, takich jak jazda na nartach, Boże Narodzenie/Nowy Rok!. Maksymalna temperatura wynosi 65℃ przez 3-4 godziny; średnia temperatura wynosi 55℃ przez 5-6 godzin. Podgrzewane skarpety są dostarczane z workiem na pranie i można je prać w pralce lub ręcznie. Zalecamy jednak pranie ręczne, aby wydłużyć trwałość i trwałość skarpet.

Te męskie skarpety termiczne oferują wiele opcji dla optymalnego ciepła w mroźną zimę. Praktyczne sterowanie skarpetami termicznymi za pomocą aplikacji - te skarpety ogrzewające stopy można łatwo włączać i wyłączać, aby nimi sterować. Trwałe skarpety do stóp z możliwością ponownego ładowania - ogrzewane elektrycznie skarpety są wyposażone w wydajne baterie 3000 mah, które są w pełni naładowane w ciągu 6-7 godzin i działają do 3-10 godzin. Wystarczy zeskanować kod qr z podręcznika lub pobrać aplikację ze sklepu i połączyć aplikację ze skarpetami grzewczymi, aby kontrolować ogrzewane skarpety.
Markabubbacare #ad
Producentbubbacare #ad
GwarancjaNO

2. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

Thermopad wkładki ogrzewające do butów, przyjemne ciepło dla stóp, rozmiar L, proste w użyciu, utrzymują temperaturę 37°C przez 8 godzin, w zestawie 30 par

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - Nieotwarta trwałość przez kilka lat. 37°c. Oryginalny termopad – ogrzewacz pleców, ocieplacz karku, ogrzewacz do dłoni, pas grzewczy, ocieplacz palców czy ocieplacz podeszwy – zachowaj ciepło Always. L 40-42: nasze sprawdzone ocieplacze na podeszwy zapewniają ciepłe stopy.

Podczas otwierania opakowania podkładka jest aktywowana przez kontakt z powietrzem i nagrzewa się do ok. Anywhere. 8 godzin ciepła: nigdy więcej zimnych stóp! pakiety termiczne zapewniają przyjemne ciepło stóp na co dzień, polowania, podczas wędrówek, podczas jazdy na nartach, karnawału oraz podczas wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym – przez wiele godzin.330 par bardzo ciepłych ogrzewaczy do stóp rozm.

Samonagrzewająca się poduszka na stopy pasuje do każdego buta o długości 25 cm – idealnie nadaje się również do butów narciarskich i snowboardowych. Niebezpieczne skŁadniki: ocieplające wkładki działają z całkowicie naturalnymi składnikami granulat proszkowy żelazny, węgiel aktywny, sól, woda i wermikulit. Umieść ogrzewaną wkładkę do buta i ciesz się ciepłymi stopami. Natychmiastowa gotowość do użycia: nie ma potrzeby podgrzewania.
MarkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość9.84
Waga0.18
Szerokość2.76
Numer części78350
Model78350
GwarancjaWymiana

3. THE HEAT COMPANY

#ad

The HEAT company ocieplacz stóp, rozmiar M:39 – 41, 5 par, zapewnia ciepłe podeszwy stopy, 8 godzin ciepła

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - 5 par przepuszczających powietrze, ekstra cienkich ogrzewaczy stóp. Czas ogrzewania: 8 h, natychmiastowe ciepło, koniec z zimnymi stopami. Włóż jak wkładki do buta – stroną materiałową do góry, gładką do dołu. Zawartość:5 par. Rozmiar m: 39 – 41. Ciepło uzyskiwane dzięki naturalnemu utlenianiu średnio 39 °c, 7, maksymalnie 45 °C. Nieotwarty ogrzewacz można przechowywać przez kilka lat. Wymiary:25 cm długości, 5 cm szerokości. Ogrzewacz aktywuje się i ogrzewa powietrzem w ciągu kilku minut od otwarcia opakowania.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość0.12
Długość9.06
Waga0.16
Szerokość2.76
Numer częściHU-XI-201
Model12206

4. Thermopad

#ad

Rozmiar L, proste w użyciu, 10 par, przyjemnie ciepłe stopy, temperatura 37°C przez 8 godzin, Thermopad ogrzewające wkładki do butów

#ad
Thermopad #ad - Czas ogrzewania: Średnia temperatura 37 °C przez 8 godzin, termin przydatności: nieotwarte, 3 lata. Gotowe do natychmiastowego użytku: wyjąć wkładkę, włożyć do buta, aktywacja odbywa się poprzez kontakt z powietrzem.

Naturalne i bezpieczne dla zdrowia materiały: Sproszkowane żelazo, węgiel aktywowany, woda i wermikulit, sól, nie wymagają uprzedniego podgrzewania. Odpowiednie do wszystkich rodzajów sportów zimowych, podczas pobytu na stadionie i na jarmarku bożonarodzeniowym oraz w czasie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu - już nie musisz martwić się o zimne stopy. Idealny rozmiar: 25 cm długości, 10 par, pasują do obuwia każdego rodzaju, każda para pakowana pojedynczo, również butów narciarskich.
MarkaThermopad #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość9.84
Waga0.17
Szerokość2.76
Numer części78150
Model78050
GwarancjaWymiana

5. TerraTherm

#ad

Na 8 h ciepłe stopy, 100% naturalne ciepło, ocieplacze stóp, wkładki ocieplające do butów,, Wkładki grzewcze do butów – 5 par ogrzewaczy podeszwy M, wkładki grzewcze oraz wkładki termiczne do butów

#ad
TerraTherm #ad - Zastosowanie: po otwarciu opakowania ogrzewane podeszwy nagrzewają się samoczynnie przez kontakt z tlenem. Bez prądu, gotowania lub dodatkowego podgrzewania stóp. Podgrzewane podeszwy stóp wsuń do butów gładką stroną do dołu i ciesz się ciepłem.

Czas nagrzewania: 8 godzin ogrzewających wkładki o średniej temperaturze 39°C. Ogrzewane wkładki to idealny produkt do ciepłych stóp dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Naturalne składniki: podeszwy termiczne są wykonane z żelaza, soli, wody, węgla aktywnego i wermikulitu. Obszary zastosowania: ogrzewane podeszwy idealnie nadają się do aktywności na świeżym powietrzu, spacerów zimowych, sportów zimowych wszelkiego rodzaju, jak również do wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym.

Komfort: ultracienkie i wygodne wkładki grzewcze są prawie niezauważalne i pasują do każdego obuwia – niezależnie od tego, czy jest to bucik, buty zimowe czy eleganckie buty damskie. Nieotwarty, trwałość przez wiele lat.
MarkaTerraTherm #ad
ProducentBGT GmbH & Co.KG #ad
Wysokość0.12
Długość9.84
Waga0.99
Szerokość3.35
Numer częściTT_FW_5M_001
ModelTT_FW_5M_001

6. THE HEAT COMPANY

#ad

40; 5 do 30 par, utrzymuje ciepło przez 8 godzin, ogrzewacz stóp, The HEAT company wkładka rozgrzewająca do butów, samoprzylepna, S: rozmiar 36

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Atwe w użyciu: wystarczy otworzyć opakowanie – ogrzewacze do podeszwy nagrzewają się samoczynnie na powietrzu. Ciepłe stopy przez 8 godzin | 100% naturalne składniki | the heat company – oficjalny producent snowboardów Germany, zespołu narciarskiego Austria i Swiss Ski! Rozmiar s: 36-40 | bardzo cienkie podeszwy hamulcowe – pasują do każdego buta.

Jakość: nr 1 – od 1994 r. Idealna do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, a zwłaszcza do butów narciarskich i snowboardowych – wreszcie ciepłe stopy! Duża pojemność: 5 par wyjmowanych pojedynczo | nieotwarte przez wiele miesięcy. Przyklej na dole skarpetek.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość0.12
Długość9.06
Waga0.19
Szerokość2.76
Numer części12210
Model12210

7. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

5 par, Thermopad 78550 ogrzewacze stóp, rozmiar L

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - 8 godzin ciepła: nigdy więcej zimnych stóp! pakiety termiczne zapewniają przyjemne ciepło stóp na co dzień, podczas jazdy na nartach, podczas wędrówek, polowania, karnawału oraz podczas wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym – przez wiele godzin.

Natychmiastowa gotowość do użycia: nie ma potrzeby podgrzewania. Oryginalny termopad – ogrzewacz pleców, ogrzewacz do dłoni, ocieplacz karku, pas grzewczy, ocieplacz palców czy ocieplacz podeszwy – zachowaj ciepło Always. Nieotwarta trwałość przez kilka lat. L 40-42: nasze sprawdzone ocieplacze na podeszwy zapewniają ciepłe stopy. Samonagrzewająca się poduszka na stopy pasuje do każdego buta o długości 25 cm – idealnie nadaje się również do butów narciarskich i snowboardowych.

37°c. Podczas otwierania opakowania podkładka jest aktywowana przez kontakt z powietrzem i nagrzewa się do ok. Umieść ogrzewaną wkładkę do buta i ciesz się ciepłymi stopami. Anywhere. 5 par bardzo ciepłych ogrzewaczy do stóp rozm. Niebezpieczne skŁadniki: ocieplające wkładki działają z całkowicie naturalnymi składnikami granulat proszkowy żelazny, sól, węgiel aktywny, woda i wermikulit.
MarkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość9.84
Waga0.18
Szerokość2.76
Numer części78550
Model78550
GwarancjaWymiana

8. HeatPaxx

#ad

40 par, HeatPaxx HX101 ogrzewacz palców stóp

#ad
HeatPaxx #ad - Wystarczy wyjąć z opakowania i przyczepić do skarpety - w wyniku utleniania sproszkowane żelazo samo zaczyna emitować ciepło. Ciepłe stopy przez prawie 6 godzin. **. Ogrzewacze palców stóp HeatPaxx - niewiarygodnie dobre; 40 par w ekspozytorze. Do zastosowania w każdej chwili ** Bardzo lekkie ** dyskretne w noszeniu ** ledwo zauważalne podczas biegania. Zimne stopy?nie z naszymi ogrzewaczami HeatPaxx. Pasują do obuwia każdej wielkości.
MarkaHeatPaxx #ad
ProducentHEAUF|#HeatPaxx #ad
Wysokość0.12
Długość5.51
Waga2.2
Szerokość3.54
Numer częściHX101
ModelHX101
GwarancjaStandardowy

9. Thermopad

#ad

6 godzin intensywnego ciepła, natychmiastowe działanie, 37 °C, 10 par, przyjemne ciepło dla stóp, bardzo cienkie, Thermopad ogrzewacz do stóp

#ad
Thermopad #ad - Czas ogrzewania:ciesz się ciepłem, średnia temperatura 37 °C przez 6 godziny, termin przydatności: nieotwarte, 3 lata. Naturalne i bezpieczne dla zdrowia składniki:Sproszkowane żelazo, sól, węgiel aktywowany, odporny na działanie wody i wermikulit, brak konieczności wcześniejszego rozgrzewania.

Odpowiedni do wszystkich rodzajów sportów zimowych, na stadionie i na spacerze po jarmarku bożonarodzeniowym i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu – już nie musisz martwić się o skostniałe z zimna stopy. Gotowe do natychmiastowego użytku:usunąć folię z taśmy klejącej, wyjąć wkładki, aktywacja odbywa się poprzez kontakt z powietrzem. Idealny rozmiar:96 x 70 mm, pasuje do obuwia każdego rodzaju, każda para pakowana pojedynczo, również butów narciarskich.
MarkaThermopad #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość3.78
Waga0.09
Szerokość2.76
Numer części78120
Model78020
GwarancjaWymiana

10. HELLO HEAT

#ad

10 szt. w paczce, Zestaw grzejący do stóp, wkładki do obuwia do stosowania w niskich temperaturach, ok. 38°C przez 6 godzin, przyjemnie miękkie

#ad
HELLO HEAT #ad - Idealny rozmiar: 96 x 70 mm, pakowane parami, pasują do każdego obuwia, idealne jako ogrzewacz do butów narciarskich.38°c. Naturalne i bezpieczne materiały: Sproszkowane żelazo, węgiel aktywowany, woda i wermikulit, sól, nie wymaga uprzedniego podgrzewania.

Odpowiednie do wszystkich rodzajów sportów zimowych, podczas pobytu na stadionie i na jarmarku bożonarodzeniowym oraz w czasie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu - już nie musisz martwić się o zimne stopy. Kontakt z powietrzem: ogrzewacze osiągają w ciągu kilku minut pełną moc grzewczą na poziomie ok. Poduszka rozgrzewająca trzyma ciepło przez około 6 godzin, termin ważności wynosi 3 lata, jeśli opakowanie nie zostało otwarte.
MarkaHELLO HEAT #ad
ProducentHello Heat #ad
Waga0.84
Numer części20-Parent