Top 10 Camping Waschmaschine Mit Schleuder Vollautomatisch Weiss – Pralki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GOPLUS

#ad

Wielofunkcyjna, w pełni automatyczna pralka z wirowaniem o pojemności 4,5 kg 250-310 W, mini pralka, kompaktowa 50 x 50 x 85 cm, GOPLUS Pralka w pełni automatyczna, biała

#ad
GOPLUS #ad - Duża pojemność – ta pralka jest lekka, ale oferuje dużą pojemność do prania i wirowania prania. Wielofunkcyjna konstrukcja – na panelu sterowania wyświetlane są wszystkie programy, dzięki którym można ustawić różne tryby pracy, myciem, wybór i operacje obsługi. W pełni automatyczna pralka – pralka ma w pełni automatyczną funkcję cyrkulacji, czy myjesz super brudne dżinsy czy delikatną wełnę, może osiągnąć najlepszą wydajność prania i chronić pranie.

Poziom wody na dolnym, średnim i wysokim trzecim biegu można regulować w zależności od potrzeb prania, aby zaoszczędzić wodę. W zestawie znajduje się 10 programów w połączeniu z namaczaniem, funkcje, wirowaniem oraz 8 poziomów wody, płukaniem, aby spełnić codzienne potrzeby. Po ustawieniu programu pozostaw go w spokoju, niezależnie od tego, aby pracować i odciążyć ręce.

Nadaje się do wielu miejsc, kompaktowa konstrukcja – dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji pralkę można umieścić i przenieść w dowolne miejsce. Wewnętrzna wanna w kształcie plastra miodu może jednocześnie ładować do 4, 5 kg i zapewnia, że można prać wiele ubrań jednocześnie. Potrzebujesz tylko niewielkiej przestrzeni do przechowywania, pokoi WG, apartamentów, co jest dobrym rozwiązaniem do akademików, kamperów i wielu innych. Wydajny system kontroli poziomu wody i energii – ta inteligentna pralka ma super moc i moc prania do 310 W.
MarkaGOPLUS #ad
ProducentGOPLUS #ad
Wysokość33.46
Długość19.69
Waga59.75
Szerokość19.69
Numer częściFQ34224EFDE
ModelFQ34224EFDE-SF
Gwarancja/.

2. RELAX4LIFE

#ad

Na kemping i do kampera, RELAX4LIFE W pełni automatyczna pralka 3,5 kg, ładowana od góry mini pralka z wirą i 6 modelami prania, 240 W, w pełni automatyczna pralka z pompką i wyświetlaczem, 43 x 43 x

#ad
RELAX4LIFE #ad - Mini pralka jest ponadto wyposażona w nóżki o regulowanej wysokości, aby sprostać różnym potrzebom. Kompaktowa konstrukcja mini pralka ma wymiary tylko 43 x 43 x 75 cm i dlatego zajmuje niewiele miejsca. Pralka jest ponadto wyposażona w przezroczystą pokrywę, która umożliwia oglądanie w czasie rzeczywistym.

A dzięki dużej mocy pralki w pełni automatyczne pranie będzie czyste. Wiele trybów prania i wybór ilości wody pralka jest wyposażona w wiele trybów prania i wybór ilości wody, które można obsługiwać za pomocą jednego przycisku. Profesjonalne wzornictwo pralka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i ma długą żywotność. Pralka jest ponadto wyposażona w pompę drenażową, dzięki czemu ścieki można łatwo usunąć z pralki, a pranie jest łatwiejsze do czyszczenia.

W pełni automatyczna praca pralka kempingowa jest bardzo łatwa w obsłudze, wystarczy włożyć pranie z detergentem do pralki i wybrać żądany tryb. Pojemność 3, 5 kg dzięki pojemności 3, 5 kg pralka może prać wiele rzeczy jednocześnie. Pralka kempingowa oszczędza czas podczas prania.
MarkaRELAX4LIFE #ad
ProducentRELAX4LIFE #ad
Wysokość29.53
Długość16.93
Szerokość16.93

3. JUNG

#ad

Program prania 15 min, mobilna pralka 1 komora, JUNG ADLER AD8055 mini pralka z wirówką, mini pralka kempingowa, biała, pralka automatyczna do 3 kg, pralka podróżna

#ad
JUNG #ad - Szczegóły: moc podczas prania: 150 w. 145 cm. Nadaje się do prawie wszystkich tekstyliów, niskim zużyciem prądu i wody, a jednocześnie wygodne i wygodne w użytkowaniu. Wymiary zewnętrzne: ok. W zestawie: wąż odpływowy i dopływowy oraz wtyczka sieciowa toploader – łatwa obsługa, 0 kg prania woda, energia, oszczędność czasu i miejsca Funkcje bezpieczeństwa: ochrona przed przegrzaniem i zwarciem Wysokiej jakości tworzywo sztuczne, szybko i skutecznie myje z równomiernym doskonałym rezultatem prania.

B camping. Ta pralka urzeka prostą obsługą, czy jest to drobna bielizna czy delikatne pranie, niezależnie od tego, przy jednoczesnym niewielkim zapotrzebowaniu na miejsce i lekkości. Wysokość 53 cm x głębokość 36 cm x szerokość 37 cm długość kabla sieciowego: ok. Pralka posiada również funkcję wirowania.

Najważniejsze cechy: pojemność: 3, łatwa do przenoszenia, stabilne i odporne na pękanie kompaktowa konstrukcja, dzięki czemu idealnie nadaje się również do np. Maszyna jest poręczna, o pięknym kształcie, praktyczna, a dzięki wysokiej jakości obudowie z tworzywa sztucznego jest jednocześnie stabilna i odporna na pękanie. Imponująca pralka, nadaje się do małych mieszkań, jednorodzinnych, studenckich i na kemping. Idealny do wszystkich rodzajów tekstyliów czy to drobnej bielizny czy delikatnych ubrań.
MarkaJUNG #ad
ProducentJUNG #ad
Wysokość20.87
Długość14.17
Waga11.02
Szerokość14.57
Numer częściAD805
ModelAD805
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

4. RELAX4LIFE

#ad

RELAX4LIFE 4,5 kg, ładowana od góry mini pralka z wyświetlaczem LED i 10 programami do wyboru, szara, w pełni automatyczna pralka z pompą i wirką, 310 W/240 W, 50 x 50 x 85 cm

#ad
RELAX4LIFE #ad - Pralka kempingowa oszczędza czas. Wirówka jest ponadto wyposażona w pompę odwadniającą, dzięki czemu ścieki mogą być łatwo odprowadzane. Ponadto pralka jest wyposażona w silnik z drutu aluminiowego, 5 kg Dzięki pojemności 4, który zapewnia wysoką wydajność i całkowicie czyści pranie.

Profesjonalne wzornictwo wirówka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, ma dobre odprowadzanie ciepła i długą żywotność oraz pracuje przy mniejszym hałasie. Kompaktowa konstrukcja mini pralka ma wymiary tylko 50 x 50 x 85 cm i dlatego zajmuje niewiele miejsca i jest idealna do gospodarstw domowych z niewielką ilością miejsca. Automat do mycia jest ponadto wyposażony w przezroczystą pokrywę, dzięki której można obserwować proces prania. Mini pralka jest ponadto wyposażona w nóżki o regulowanej wysokości, aby dopasować ją do różnych potrzeb.

W pełni automatyczna praca pralka kempingowa jest bardzo łatwa w obsłudze: wystarczy włożyć pranie detergentem i wybrać żądany tryb i ilość wody. Pojemność 4, 5 kg pralka może jednorazowo prać dużą ilość prania na co dzień. Kilka trybów prania i wybór ilości wody w pełni automatyczny pralka jest wyposażona w 10 trybów prania i 8 poziomów wody, które można obsługiwać za pomocą jednego przycisku.
MarkaRELAX4LIFE #ad
ProducentRELAX4LIFE #ad
Wysokość33.46
Długość19.69
Szerokość19.69

5. genialo

#ad

Pranie ręczne, na kemping, ręczne, tworzywo sztuczne, genialo Pralka ręczna, biały/szary, bez prądu, z korbą i wirowaniem

#ad
genialo #ad - Do domu: można ich używać nie tylko idealnie na kemping, ale również używać w domu do czyszczenia delikatnych i delikatnych ubrań. Na każdą okazję: asortyment nowoczesnej gospodyni domowej ułatwia życie.

Atwa w uŻyciu: za pomocą tej pralki można delikatnie prać ręcznie ubrania. Praktyczna: mini pralka działa całkowicie bez prądu i oszczędza wodę. SzczegÓŁy produktu: 1x genialo pralka ręczna, wymiary: 34 x 38 x 35 cm, materiał: tworzywo sztuczne, kolor: biały/szary. Niezależnie od tego, gadżety ogrodowe, czy chodzi o akcesoria kuchenne, odzież lub artykuły dekoracyjne – tutaj zawsze znajdziesz to, czego szukasz. Pozostała woda jest spuszczana przez odpływ, a następnie pranie może zostać odwirowane. Dzięki temu idealnie nadaje się na podróż, na przykład do przyczepy kempingowej.
Markagenialo #ad
ProducentTRI International Sourcing & Trading GmbH #ad
Waga7.42
Numer części6545025

6. COSTWAY

#ad

Mini pralka z pompką, biała, 3,5 kg, 240 W, 240 W, wyświetlaczem, wirowaniem, 43 × 43 × 75 cm, COSTWAY Pralka w pełni automatyczna

#ad
COSTWAY #ad - Bogate funkcjepralka zawiera wiele procedur, "rinse-spin", "soak-wash-rinse-spin", "wash-risne", które zasadniczo spełniają wszystkie Twoje potrzeby związane z praniem. Dobra pojemnośćjest to energooszczędna pralka o pojemności 3, 5 kg.

Wszechstronna wymianawielofunkcyjna mini pralka jest idealna do małych mieszkań, gospodarstw jednoosobowych, akademików lub na kemping. Atwa obsługanasza pralka jest w pełni automatyczna, wystarczy wybrać odpowiedni program, następnie włożyć pranie i środek piorący do pralki, a wszystkie kroki za nią można wykonać samodzielnie. Wystarczy nacisnąć przycisk "proces" i "Water Level", a następnie wybrać programy "wash-rinse-spin", "wash", "spin".

Oszczędność miejscapralka ma kompaktową konstrukcję, jest łatwa do przenoszenia; wymiary tylko 43 x 43 x 75 cm, zajmuje bardzo mało miejsca. Możesz określić poziom wody w zależności od ilości prania, aby zaoszczędzić energię i chronić środowisko. Cznie dostępnych jest 7 programów.
MarkaCOSTWAY #ad
ProducentCOSTWAY #ad
Wysokość29.53
Długość16.93
Szerokość16.93
Numer częściEP24460DEDE
ModelEP24460DEDE
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

7. JUNG

#ad

Przenośna pralka, mini pralka kempingowa, pralka automatyczna do 3 kg, biała/szara, JUNG CAMRY CR8052 mini pralka z wirowaniem, pralka od góry, 2-komorowa pralka podróżna

#ad
JUNG #ad - Idealny do wszystkich rodzajów tekstyliów czy to drobnej bielizny czy delikatnych ubrań. Ta pralka urzeka prostą obsługą, niskim zużyciem prądu i wody, czy jest to drobna bielizna czy delikatne pranie, przy jednoczesnym niewielkim zapotrzebowaniu na miejsce i lekkości.

Długość kabla sieciowego: ok. W zestawie: wąż odpływowy i dopływowy oraz wtyczka sieciowa toploader – łatwa obsługa, 0 kg prania woda, energia, stabilne i odporne na pękanie Kompaktowa konstrukcja, oszczędność czasu i miejsca Funkcje bezpieczeństwa: ochrona przed przegrzaniem i zwarciem Wysokiej jakości tworzywo sztuczne, łatwa do przenoszenia, szybko i skutecznie myje z równomiernym doskonałym rezultatem prania. Wymiary zewnętrzne: ok. B camping.

Wysokość 57 cm x głębokość 35 cm x szerokość 54 cm. Najważniejsze cechy: pojemność: 3, dzięki czemu idealnie nadaje się również do np. Nadaje się do prawie wszystkich tekstyliów, niezależnie od tego, a jednocześnie wygodne i wygodne w użytkowaniu. Szczegóły: moc podczas prania: 190 w. Pralka posiada również funkcję wirowania, o pięknym kształcie, praktyczna, w oddzielnej komorze. Imponująca pralka, nadaje się do małych mieszkań, jednorodzinnych, studenckich i na kemping.
MarkaJUNG #ad
ProducentJUNG #ad
Wysokość22.44
Długość13.78
Waga11.02
Szerokość21.26
Numer częściAD805
ModelAD805
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

8. Wiltec

#ad

Wiltec WT-9000 2-komorowa pralka kempingowa, pranie z timerem, pralka z wirówką, 5 kg, 350 W

#ad
Wiltec #ad - Program prania o mocy 350 W, funkcja wirowania o mocy 120 W. Timer prania 15 min, timer wirowania 5 min. Pojemność prania 5 kg prania i 2, 5 kg prania. Z sitkiem na kłaczki. Obudowa z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego.
MarkaWiltec #ad
ProducentWiltec #ad
Wysokość32.68
Długość29.13
Waga40.96
Szerokość16.54
Numer części64219
Model64219
Gwarancja-.

9. JUNG

#ad

Kempingowa mobilna pralka, program prania 15 min, JUNG CAMRY CR8054 mini pralka z wirowaniem czarno-biała, mini pralka, pralka podróżna, pralka automatyczna do 3 kg

#ad
JUNG #ad - Wymiary zewnętrzne: ok. Maszyna jest poręczna, praktyczna, o pięknym kształcie, a dzięki wysokiej jakości obudowie z tworzywa sztucznego jest jednocześnie stabilna i odporna na pękanie.145 cm. Idealny do wszystkich rodzajów tekstyliów czy to drobnej bielizny czy delikatnych ubrań.

Wysokość 53 cm x głębokość 36 cm x szerokość 37 cm długość kabla sieciowego: ok. W zestawie: wąż odpływowy i dopływowy oraz wtyczka sieciowa toploader – łatwa obsługa, stabilne i odporne na pękanie Kompaktowa konstrukcja, łatwa do przenoszenia, oszczędność czasu i miejsca Funkcje bezpieczeństwa: ochrona przed przegrzaniem i zwarciem Wysokiej jakości tworzywo sztuczne, szybko i skutecznie myje z równomiernym doskonałym rezultatem prania. Szczegóły: moc podczas prania: 150 w.

B camping. Ta pralka urzeka prostą obsługą, niskim zużyciem prądu i wody, przy jednoczesnym niewielkim zapotrzebowaniu na miejsce i lekkości. Nadaje się do prawie wszystkich tekstyliów, niezależnie od tego, czy jest to drobna bielizna czy delikatne pranie, a jednocześnie wygodne i wygodne w użytkowaniu. Najważniejsze cechy: pojemność: 3, 0 kg prania woda, energia, dzięki czemu idealnie nadaje się również do np. Pralka posiada również funkcję wirowania.
MarkaJUNG #ad
ProducentJUNG #ad
Wysokość20.87
Długość14.17
Waga11.02
Szerokość14.57
Numer częściAD805
ModelAD805
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

10. Steinborg

#ad

Steinborg Mini pralka z wirówką | pralka automatyczna do 3 kg | pralka podróżna | mini pralka | mobilna pralka kempingowa | ładowana od góry | 1 komora

#ad
Steinborg #ad - W zestawie: wąż odpływowy i dopływowy oraz wtyczka sieciowa Toploader – łatwa obsługa, szybko i skutecznie myje z równomiernym doskonałym rezultatem prania. Imponująca pralka. Szczegóły: moc podczas prania: 150 w, wymiary zewnętrzne: ok. Maszyna jest poręczna, praktyczna, o pięknym kształcie, a dzięki wysokiej jakości obudowie z tworzywa sztucznego jest jednocześnie stabilna i odporna na pękanie.

154 cm. Nadaje się do prawie wszystkich tekstyliów, niskim zużyciem prądu i wody, czy jest to drobna bielizna czy delikatne pranie, a jednocześnie wygodne i wygodne w użytkowaniu. Nadaje się do małych mieszkań, jednorodzinnych, studenckich i na kemping. Pralka posiada również funkcję wirowania. Idealny do wszystkich rodzajów tekstyliów czy to drobnej bielizny czy delikatnych tkanin.

Wysokość 52 cm x głębokość 36 cm x szerokość 36 cm długość kabla sieciowego: ok. Najważniejsze cechy: pojemność: 3, 0 kg prania wody, energii, kompaktowa konstrukcja, stabilne i odporne na pękanie, łatwa do przenoszenia, czasu i miejsca funkcje bezpieczeństwa: ochrona przed przegrzaniem i zwarciem Wysokiej jakości tworzywo sztuczne, dzięki czemu idealnie nadaje się do np. B camping. Ta pralka urzeka prostą obsługą, niezależnie od tego, przy jednoczesnym niewielkim zapotrzebowaniu na miejsce i lekkości.
MarkaSteinborg #ad
ProducentSteinborg #ad
Wysokość20.47
Długość14.17
Waga11.02
Szerokość14.17
Numer częściSB